Co zwiedzić w Londynie?

Co zwiedzić w londynie?

Odpowiednie zaplanowanie wycieczki po Londynie to nie lada wyzwanie. Wszystko zależy od tego, ile mamy czasu. Większość ludzi wybiera opcję minimalistyczną i postanawia zobaczyć ile się da w jeden weekend. Jednak, jeśli mamy taką możliwość, wybierzmy dłuższy pobyt. Londyn jest pięknym, zadbanym i urokliwym miastem. Ma bardzo dużo do zaoferowania. Tydzień na pobyt w tym pięknym mieście to niezbędne minimum. Jeśli jednak mamy możliwość zostać dłużej, to korzystajmy i cieszmy się z uroków Londynu.
Muzeum Historii Naturalnej to miejsce niezwykłe, a przy tym darmowe. Przy wejściu możesz oczywiście wrzucić datek na utrzymanie muzeum i zwykle warto to zrobić. Nawet funt to godna opłata. Muzeum jest przede wszystkim interaktywne, na ekranach możesz zagrać w gry, obejrzeć animacje. Wszystkie informacje podane jak na tacy, w prosty i przystępny sposób. Wielki dinozaur witający cię u wejścia! Możesz sterować dinozaurem, oglądać ewolucję, zrozumieć, dlaczego słońce ma złoty kolor. Warto!
St. James Park to urocze miejsce. Zieloność, małe budki z lodami, zachwycająca natura. Co jakiś czas widać wiewiórki, które przemykają po trawnikach. Latem pojawia się wielu ludzi, ale warto tam być!
Muzeum Madame Tussaud to opcja dla tych, którzy fascynują się gwiazdami. Naturalnej wielkości gwiazdy filmowe, politycy, postacie bajkowe to ciekawa opcja dla całej rodziny. Sprawdźcie!
Londyn to miejsce, które trudno opisać. Brakuje słów, bowiem magia, tradycja i architektura to wielkie sprawy. Miasto i jego atrakcje zapierają dech.

kosmetomania.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here