Kup dostęp

Strefa premium jest dla mnie szczególna – skierowana głównie do najbliższego grona przyjaciół i rodziny, którzy czasem pytają mnie o pewne zagadnienia związane z inwestowaniem pieniędzy – dużo łatwiej jest mi przekazywać wiedzę w ten sposób, niż tłumaczyć to samo każdemu z osobna.

Strefa premium podzielona została na dwie części. Pierwsza z nich przedstawia mój portfel inwestycyjny oraz strategię inwestycyjną. Wszystko na ten temat znajdziesz na tych podstronach:

Druga część ma pełnić funkcję interakcyjno-edukacyjną. Chciałbym zachęcić cię do zadawania mi pytań. Nie ważne czy chcesz zapytać o jakieś szczegóły odnośnie do mojej strategii i samego portfela, czy masz jakieś ogólne pytanie na temat inwestowania. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie – po prostu zapytaj…

Odpowiedzi będą udziale poprzez e-mail, część z nich (najciekawsze) będę publikował czasami w dziale artykuły premium.

Tworząc to miejsce, chcę pokazać możliwości i skłonić do samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji. Zapewne wiesz, że różnych podejść i strategii do inwestowania jest dokładnie tyle – ilu jest inwestorów. Myślę, że gdy zapoznasz się z moim sposobem na inwestowanie pieniędzy, będzie Ci łatwiej zbudować swoją własną strategię i właśnie do tego będę Cię zawsze namawiał.

Pamiętaj, że przedstawiam tu jedynie swoje poglądy i nie powinieneś traktować ich jak rekomendacji, możesz również się z nimi nie zgadzać wysuwając kontrargumenty. Ja sam często tak robię, ponieważ szukając czynników ryzyka chcę poznać wszystkie strony medalu danej inwestycji. Niezależnie od wszystkiego – inwestując swoje pieniądze, ponosisz ryzyko na własną odpowiedzialność.

Wszelkie treści, grafiki, inforgrafiki i wykresy są chronione prawem autorskim, nie zezwalam na przedruk.

Dostęp do strefy premium na blogu kosztuje 50 GBP. Opłata jest jednorazowa, płacisz raz i otrzymujesz dostęp na zawsze (do końca istnienia świata, internetu lub mojego bloga).

Jeśli jesteś zainteresowany dostępem do strefy premium, skontaktuj się zemną poprzez ten formularz.

W odpowiedzi otrzymasz informacje, jak dokonać łatwej i szybkiej płatności przez internet z Polski do UK. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz hasło i dostęp do strefy premium.