Męski blog roku i agregator blogów

Odkąd założyłem tego bloga, spotkało mnie wiele przyjemnych sytuacji. Kilka razy udzielałem wywiadów, wiele osób pisze do mnie i mówi, że blog jest naprawdę fajny. Cieszy mnie to wszystko bardzo i motywuje do działania.

wyroznienie-03Wygląda na to, że coś w tym musi być bo mój blog otrzymał właśnie wyróżnienie w konkursie męski blog roku, organizowanym przez Men’s Health.

Dziękuję organizatorom za wyróżnienie. Czytelnikom mogę obiecać, że w ramach moich możliwości czasowych będę starał pisać się jak najczęściej. Pomimo, że mam chyba 1000 tematów do opisania to ciągle muszę również pracować i nie zawsze jest po prostu czas na blogowanie.

Będę pisał dalej na tematy finansowo-inwestycyjne, ale znajdziecie tu także w przyszłości relacje z moich relokacji – najbliższą będzie wyjazd na pół roku do Indii. Mój blog nie jest i nie będzie typowo poradnikowy, jest po prostu tematyczny i osobisty zarazem i cieszę się że taka forma przypadła wam do gustu.

Co nowego u "konkurencji" ;)?

Zobacz: agregator blogów finansowych (i nie tylko finansowych...)

doradcatvWracając do konkursu, chciałbym pogratulować autorowi bloga doradca.tv, który wygrał w kategorii finansowej – wygląda na to, że obydwoje lubimy super bohaterów :) Moje gratulacje!

W konkursie brał udział również znajomy bloger finansowy – Bogusz. Pomimo że nie otrzymał wyróżnienia, to chciałbym wyróżnić jego blog w tym miejscu. Polecam moim czytelnikom zapoznać się z blogiem prywatnyinvestor.com

Wiem, że wśród moich czytelników są również inni blogerzy – specjalnie dla was uruchomiłem specjalną sekcję „Polecam blogi (nie tylko) finansowe” w postaci agregatora blogów. Jeśli jesteś blogerem, czytasz mój blog i jeszcze Cię tam nie ma, to zerknij na zakładkę info.

Na koniec: dziękuję wszystkim moim czytelnikom – dziękuję, że jesteście zemną i za wasze głosy oddane na mój blog w konkursie.

 

 

Napisz komentarz:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *