Moje inwestycje – wyniki

W tej sekcji poznasz szczegółowe wyniki mojego portfela. Publicznie dostępne są tylko wyniki ogólne. Osoby posiadające dostęp premium, mogą wpisać hasło, aby zobaczyć cząstkowe wyniki dla wszystkich instrumentów finansowych znajdujących się w portfelu oraz dodatkowe objaśnienia.

Wszystkie wartości prezentowane są w funtach brytyjskich GBP – jest to moja główna waluta rozliczeniowa. Wszystkie dane przeliczają się automatycznie co godzinę i są zawsze aktualne.

Aktualnie (25-07-2017) za 1 funta płacimy 4.77 zł.

Wyniki ogólne:

Do tej pory wpłaciłem do portfela: 0.00 GBP. Część zysków (pochodzących z dywidend i spekulacji) w kwocie 0.00 GBP przeznaczyłem na reinwestowanie. Czasami używam kredytu inwestycyjnego – aktualnie zaangażowanie kredytu inwestycyjnego wynosi: 0.00 GBP.

Środki z kredytu, kapitału wpłaconego do portfela i kapitału reinwestowanego tworzą bazę, dzięki której mogę zarabiać poprzez spekulację. Wartość tych środków wynosi aktualnie: 0.00 GBP – od tej kwoty liczona jest całkowita stopa zwrotu (0.00 + 0.00 + 0.00).

W portfelu znajdują się aktywa generujące dochody pasywne o łącznej wartości: 432.40 GBP oraz aktywa kupione w celu zarobienia na spekulacji o łącznej wartości: 0.00 GBP. W portfelu znajdują się również wolne środki, które mogą być przeznaczone na spekulacje, aktualnie w kwocie: 6.80 GBP.

Całkowita wartość portfela inwestycyjnego to: 439.20 GBP (432.40 + 0.00  + 6.80)

Aktualnie (25-07-2017), portfel przynosi 0.00% straty – stopa zwrotu obliczona od początku istnienia portfela.

Poniższy wykres prezentuje zmiany wartości portfela tydzień po tygodniu. Dane zapisują się w każdą niedzielę:

Być może zastanawiasz się jak czytać ten wykres? Odpowiedź jest prosta:

Aktualnie portfel przynosi zysk,

ale kiedyś przynosił stratę.

Po pewnym czasie mogłem zacząć reinwestować zyski.

Czasami używam również kredytu inwestycyjnego.

Dalsza część tylko dla czytelników premium. Wprowadź hasło aby uzyskać dostęp do treści.


Jeśli nie masz jeszcze dostępu premium przejdź na stronę: Kup premium