Szkolenia BHP

Zgodnie z zapowiedziami urzędowymi w 2015 roku ma zwiększyć się intensyfikacja kontroli bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciw pożarowej. Wiele firm już teraz, dla zadbania o własną politykę bezpieczeństwa, zaczęło zamawiać kursy i szkolenia bhp.

Gdzie szkolić pracowników?
Jedną z bardziej popularnych firm oferujących szkolenia bhp i ppoż jest Safety Expert – http://safetyexpert.pl. profesjonalna kadra z wieloletnim doświadczeniem może nam zaoferować zarówno realizacje jednorazowych szkoleń (pojedyncze zlecenia) jak i długotrwałą współpracę (stała opieka szkoleniowa).

Najczęstsze problemy z zaniedbaniami szkoleń bhp
Aby uniknąć mandatów i kar, które grożą nam za nieprawidłowości względem odbytych szkoleń bhp – co reguluje ustawa o Państwowej Inspekcji pracy – należy zadbać w szczególności o 3 elementy, w których nieprawidłowości najczęściej stwierdzają inspektorzy. Przede wszystkim należy do nich brak przeprowadzonych niezbędnych szkoleń bhp. Drugim z kolei jest niedopilnowanie terminarzu realizacji szkoleń. Ostatnim jest brak, bądź niekompletna lub błędnie sporządzona dokumentacja szkoleniowa. Profesjonalna firma prowadząca szkolenia bhp i ppoż nie tylko przeprowadzi w naszej firmie szkolenie, ale jednocześnie doradzi i zadba, aby od strony formalnej wszystko zostało wykonane tak jak należy – zgodnie z przepisami. Dzięki temu, będziemy w stanie uniknąć ewentualnych nieprzyjemności w przyszłości, przy ewentualnej kontroli ze strony Państwowej Inspekcji Pracy.

optimusplus.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here