Współpraca

Jeśli reprezentujesz firmę i chciałbyś zareklamować jej usługi lub produkty i jednocześnie są one zgodne z tematyką tego bloga, to dobrze trafiłeś. Ten blog porusza zagadnienia związane z pieniędzmi – od oszczędzania poprzez zarabianie na inwestowaniu kończąc. Znajdziesz tu także tematy związane z rozwojem osobistym i edukacją, a także wątki dotyczące specyfiki pracy freelancera, podróżowania i mobilnego stylu życia. Czy któryś z tych tematów dotyczy również Twojej firmy?

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Najczęstszą formą współpracy jest napisanie artykułu sponsorowanego prezentującego Twoje produkty lub usługi, może być to również recenzja lub konkurs dla czytelników. Tego typu reklama kreuje Twoją markę w świadomości moich czytelników, może również pozytywnie wpływać na pozycjonowanie Twojej firmowej strony w wyszukiwarce.

Jeśli oczekujesz innej formy współpracy – daj znać.

Czego nie mogę dla Ciebie zrobić?

Nie poświęcę swojego czasu na stworzenie artykułu za darmo. Mój czas kosztuje. Tego typu reklama, która pozostanie na blogu właściwie na zawsze, też kosztuje. To niby oczywiste, ale wiele osób o tym zapomina lub nie chce przyjąć do wiadomości że prowadzenie bloga nie jest zajęciem charytatywnym.

Nie rozliczam się w barterze, no chyba że płacisz złotem, srebrem, dywidendowymi akcjami lub obligacjami Twojej firmy ;)

Nie sprzedam bazy mailingowej moich czytelników, nie roześlę również w Twoim imieniu reklam na ich adresy email.

Odmówię współpracy, jeśli uznam że Twoje produkty / usługi są:

  • niezgodne z tematyką tego bloga,
  • słabe jakościowo,
  • moralnie naganne (np. lichwiarskie chwilówki)

3 x Win

Moja polityka reklamowa jest prosta:

  • Wygrywasz Ty – bo twoja firma dociera do nowych klientów,
  • Wygrywam Ja – bo zarabiam na blogu i mam motywację, aby robić to jeszcze lepiej,
  • Wygrywają Czytelnicy – bo mogą poznać Twój produkt, a dzięki temu uzyskać dostęp do nowych możliwości, rozwijać i edukować się, zwiększać zasobność własnych portfeli lub zdobyć nowe umiejętności.