Dozowniki na mydło w płynie – jakie wybrać?

Akcesoria łazienkowe pozwalają dopełnić aranżację wnętrza. Wszystkie przybory do łazienki powinny ze sobą współgrać, co umożliwi stworzenie wspólnej, spójnej koncepcji. Niektóre z elementów są niezastąpione w łazience, z innych natomiast możemy zrezygnować. Jednym z obowiązkowych akcesoriów w łazience są dozowniki na mydło w płynie. Jaki model wybrać?

Dozowniki ze stali nierdzewnej – nie tylko do nowoczesnych łazienek
Stal nierdzewna to materiał, który kojarzony jest przede wszystkim z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz. Jest to jednak materiał na tyle uniwersalny, że z powodzeniem może zostać wykorzystany jako uzupełnienie innych stylów.
Dozowniki ze stali nierdzewnej w łazience posłużą do przechowywania i aplikowania mydła w płynie. Mogą również znaleźć się w nich inne środki, w tym żele pod prysznic czy płyny do kąpieli. Jeżeli nie lubimy różnokolorowych plastikowych butelek, dozowniki ze stali nierdzewnej doskonale spiszą się w ich zastępstwie.
Dozowniki ze stali nierdzewnej dostępne są w kolorze chromowanego metalu. Niektóre modele stanowią połączenie stali ze szkłem lub tworzywem sztucznym. Poszukując idealnego rozwiązania, dopasujmy styl dozownika do pozostałych elementów wystroju wnętrza. Stal nierdzewna to element, który świetnie komponuje się z chromowaną armaturą łazienkową.

dozownik

Dozowniki do mydła drewno w nieco innej odsłonie
Coraz częściej w aranżacjach łazienek można spotkać się z elementami drewnianymi. Materiał ten, jeżeli zostanie odpowiednio zaimpregnowany, z powodzeniem może posłużyć przez wiele lat. Niektóre modele wykonane są z tworzywa sztucznego, który jest imitacją drewna.
Dozowniki do mydła – drewno to uzupełnienie wnętrz utrzymanych w stylu tradycyjnym, rustykalnym lub vintage. Warto zatroszczyć się o to, aby poszczególne akcesoria łazienkowe były zachowane w podobnej koncepcji. Drewniane wyposażenie świetnie prezentuje się w łazienkach utrzymanych w jasnych kolorach. Najczęściej drewniany pojemnik połączony jest z podajnikiem wykonanym ze stali nierdzewnej.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here