Jakie jest moje ip

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość społeczeństwa korzysta regularnie z komputera, a co za tym idzie z internetu. Jednak nadal mało kogo interesują kwestie techniczne związane z komputerem, a także internetem. Na szczęście z roku na rok coraz więcej ludzi chce rozwijać swoją wiedzę dotyczącą internetu. Zaczynają się interesować prędkością internetu z jakiego korzystają, a także jaki jest numer ich ip.

Jakie jest moje ip?

Jakie jest moje ipJeżeli czytasz ten artykuł, to zapewne właśnie zadajesz sobie pytanie jakie jest moje ip. Wcześniej nie interesowało Ciebie, to za bardzo, ale teraz właśnie, to się zmienia. Swoje ip możesz sprawdzić chociażby wpisując określone pytanie jakie jest moje ip w przeglądarkę internetową. Jeżeli klikniesz w strony internetowe pojawiające się na górze wyszukiwarki, to pojawi się strona, na której dowiesz się kilku cennych informacji, m. in. prędkości internetu, ale także poznasz swój numer ip.

Informacji na temat ip możesz szukać także w systemie windows. W wierszu poleceń systemu windows możesz sprawdzić taką informację. Także w ustawieniach i połączeniu internetowym na komputerze może sprawdzić jakie jest moje ip. Jest to przydatna informacja, jeżeli interesują Ciebie takie ciekawostki związane z komputerem i internetem.
Informacji, jakie jest moje ip możesz szukać także u operatora i dostawcy swojego internetu. Prawdopodobnie internet masz od tego samego operatora co telewizję albo telefon. Taka firma na pewno ma swój punkt stacjonarny w Twoim mieście zamieszkania. Możesz udać się do nich osobiście albo zadzwonić na infolinię. Pracownik infolinii zapewne odpowie na wszelkie Twoje pytania. Pracownika infolinii możesz zapytać nie tylko o numer ip, ale także o prędkość internetu, a także o wszelkie inne informacje związane z dostawą internetu do Twojego domu.

Gdzie szukać informacji?

Zastanawiając się, jakie jest moje ip możesz poszukać przydatnych informacji w internecie na forach internetowych, stronach oraz blogach. Wszędzie tam powinieneś znaleźć przydatne wskazówki i instrukcje. Możesz także obejrzeć filmiki w serwisie youtube, które swoją tematyką poruszają właśnie kwestie związane z internetem i jego korzystaniem. Zapewne znajdziesz filmy, które wyjaśniają krok po kroku jak sprawdzić jakie jest moje ip.
Skoro już wiesz jak dowiedzieć się z jakiego numeru ip korzystasz, a także z jakiej prędkości internetu korzystasz, to warto sprawdzić te informacje w praktyce. Warto rozwijać swoją wiedzę związaną z komputerami i internetem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here