modne ubrania męskie

Jesteś fanką mody, nie wyobrażasz sobie tygodnia bez zakupów, śledzisz wszystkie nowinki modowe, magazyny i blogi? Nie ma opcji, żeby znajomi zobaczyli Cię dwa razy w tych samych ubraniach na imprezie? Podoba Ci się Twój styl i że znajomi dopytują Cię, jak się ubrać, gdzie kupić ubrania, tylko że… Jest jeden problem. Twój mężczyzna jest całkowitym ignorantem w sprawach mody. Najchętniej chodziłby cały tydzień w czarnym podkoszulku i tych samych dżinsach, a Ty nie możesz na to patrzeć. Modne ubrania męskie są dla niego pojęciem całkowicie obcym. Próbowałaś wielu sposobów, ale jak na razie bezskutecznie. Nie masz pojęcia, co możesz jeszcze zrobić. Podpowiemy Ci zatem kilka sposobów.

Jak namówić go na modne ubrania męskie?

Po pierwsze – nic na siłę. Nie wymagaj od niego, by od razu zmienił cały sposób ubierania, z T-shirtu i dżinsów na marynarki, obcisłe spodnie i koszule. Zacznij od małych kroczków. Modne ubrania męskie można wprowadzać powoli. Możesz zacząć od drobnych rzeczy – może kup mu sportową koszulę? To już pierwszy krok do porzucenia rozciągniętych podkoszulków. A może właśnie jakiś bardziej elegancki T-shirt zamiast tych, które nosił do tej pory? Możesz również wybrać się z nim na zakupy i spróbować podpowiedzieć bardziej obcisłe spodnie albo materiałowe zamiast dżinsowych – to również będzie dobry pierwszy krok.

Ale nie wprowadzaj drastycznej zmiany – jeśli poczuje, że jest mu ciasno i niewygodnie, na pewno nie pozwoli na dalsze eksperymenty i modyfikacje. Nie rób mu również awantur o to, że ubiera się w taki, a nie inny sposób i że nie chce nic zmieniać – dla Ciebie wygląd może być bardzo ważny, ale dla niego niekoniecznie. On zawsze ubierał się w taki sposób, było mu tak wygodnie i nikt nie wymagał, by zmieniał swoje przyzwyczajenia. Możliwe, że nigdy nie będzie wyglądał jak model, ale jeśli Ci na nim zależy, powinnaś to uszanować i skupić się na innych jego zaletach.

Udało się!

Natomiast jeśli uda Ci się zrobić ten pierwszy krok i Twój mężczyzna będzie chętnie nosił nowy rodzaj ubrań, być może dla świętego spokoju, a może sam uzna, że wygląda lepiej niż do tej pory i że patrzysz na niego inaczej? Wbrew pozorom mężczyźni zwracają uwagę na takie rzeczy. W każdym razie może się zdarzyć, że pierwsze modne ubrania męskie spodobają się Twojemu chłopakowi – wtedy możesz zacząć wprowadzać kolejne zmiany. Najbezpieczniejszą z dróg będzie podążanie już tą sprawdzoną, czyli jeśli spodobały mu się obcisłe spodnie – kup mu jeszcze kilka par w swoich ulubionych sklepach, jeśli dobrze czuje się w sportowych koszulach – nie wciskaj go od razu w te eleganckie, może będzie chciał połączyć szyk z wygodą i obierze właśnie tę ścieżkę? Nie musi mieć przecież dokładnie takiego samego gustu jak Ty, może wyrobić sobie własny.

Przede wszystkim pamiętaj, że nic na siłę. Może sam w końcu uzna, że modne ubrania męskie nie są takie złe?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here