Jak pozbyć się rozstępów?

Kiedy mówi się o problemach skóry, zwykle jako najgorszą dolegliwość trapiącą kobiety wskazuje się cellulit. Jeśli jednak porówna się go z rozstępami, to na pewno okaże się, że rozstępy są gorsze. Cellulitu można pozbyć się dużo łatwiej, występuje też w mniejszej ilości miejsc, podczas gdy rozstępy mogą pojawiać się praktycznie wszędzie; nie są też zarezerwowane tylko dla kobiet. W dodatku cellulit czasem jest widoczny tylko gdy ściśnie się skórę, a rozstępy są bardzo widoczne i ogromnie szpecą skórę. Nie da się udawać, że są ładne, wobec czego osoby, które je mają, często rezygnują z odkrywania ciała w tych miejscach, gdzie występują te brzydkie pręgi.

Nie ma cudów

Zła wiadomość niestety jest taka, że rozstępów praktycznie nie da się pozbyć – a raczej nie jest to możliwe domowymi metodami. Gdyby tak było, nie miałoby z nimi problemu tak wiele osób. Z tego powodu warto im zapobiegać, na przykład będąc w ciąży, na ogół jednak wszelkie działania nie przynoszą większych rezultatów. Takie za to może dać laser rozstępy potraktowane nowoczesnym urządzeniem laserowym mogą stać się dużo mniej widoczne lub nawet całkowicie zniknąć. Jeśli chce się osiągnąć właśnie taki rezultat, warto zdecydować się na jak najwcześniejsze usuwanie rozstępów Katowice mają wiele gabinetów, gdzie można wykonać ten zabieg. Niezbędne jest też poddanie się tylu sesjom, ile zaleci lekarz. Jest to warte poniesionych na ten cel wydatków, gdyż nie ma lepszej opcji niż laser na rozstępy i niewiele jest też innych defektów, które tak mocno szpeciłyby skórę.

Co z innymi metodami?

Oczywiście na rynku znaleźć można mnóstwo kremów, balsamów czy nawet maści, w drogeriach i aptekach, które obiecują usuwanie rozstępów. Takie zmiany jednak są mocno zaawansowane, toteż pomóc może tylko laser rozstępy to nic innego jak pęknięcia skóry, toteż potrzebna jest jej dogłębna odnowa. Laser na rozstępy działa na poziomie komórkowym, pobudzając skórę do regeneracji, można więc odzyskać piękne ciało, w dodatku w dość krótkim czasie, wykonując zabiegi w regularnych odstępach czasu. Może to kosztować niewiele więcej niż drogie kremy, których wcieranie nic nie daje, na pewno więc warto zdecydować się na laserowe usuwanie rozstępów Katowice mają przy tym gabinety, w których można wykonać ten zabieg w szczególnie korzystnej cenie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here