Gdzie wybrać się na wyjazd integracyjny

Pracodawcy chcący, aby w ich firmie panowała przyjazna atmosfera powinni zadbać o integracje zespołu.

Ludzie spędzający ze sobą czas również po skończeniu pracy lepiej się ze sobą dogadują a także są bardziej zmotywowani. Raz do roku warto organizować też wyjazdy pracownicze, które mogą stanowić nagrodę za pomyślną współpracę.

Na dłuższy weekend

Nie trzeba od razu brać tygodnia wolnego w pracy, aby zapewnić podwładnym ciekawe atrakcje. Praktycznie każde biuro podroży posiada w swojej ofercie interesujące wycieczki przeznaczone dla większych grup. W zależności od pory roku, można wybrać wspólny wypoczynek na łonie natury, lub też zwiedzanie ciekawej, europejskiej metropolii. Szczególnie ta druga opcja jest interesująca, wiąże się jednak z większym kosztem. Na szczęście agencje turystyczne przewidują ciekawe promocje dla firm organizujących wyjazdy integracyjne, poza tym część wydatków można wrzucić w koszty. Jeśli dysponujemy większym budżetem możemy zabrać pracowników do Londynu, Paryża lub Barcelony, są to najbardziej popularne miasta na starym kontynencie, pełne zabytków i innych atrakcji turystycznych. Również czeska Praga to doskonałe miejsce na wspólny wyjazd, jest znacznie bliżej i można do niej dotrzeć wynajętym busem lub autokarem. Bez względu jednak na to, które miasto wybierzemy, należy pamiętać o odpowiednim zaplanowaniu wycieczki. Dzień warto przeznaczyć na wspólne zwiedzanie, natomiast wieczory na właściwą integrację. Może to być wspólna kolacja przy drinkach, lub też wyjście na kręgle, basen czy bilard.

Na łonie natury

Jeżeli organizujemy wyjazdy motywacyjne w trakcie sezonu wiosenno-letniego, wówczas dobrym pomysłem będzie wycieczka na łono natury. Polska pełna jest olśniewających miejsc, które zapewniają nie tylko wspaniałe widoki, ale też moc atrakcji. Ostatnimi czasy prawdziwą furorę robią Bieszczady, warto też pamiętać o górskich miasteczkach, a także Mazurach. W każdym z tych miejsc można spędzić czas w aktywny sposób. Może to być wspólny spływ kajakowy, lot balonem, wspinaczka wysokogórska czy też leniwy wypoczynek nad pięknym jeziorem. Po kilku dniach na łonie natury pracownicy z pewnością będą mieli znacznie więcej energii do wypełniania codziennych obowiązków. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here