Doklejane rzęsy

Wizerunek jest niezwykle ważny, bez względu na to, jakie stanowisko się zajmuje. Jeśli jest ono wysokie, to rzeczywiście trzeba poświęcić nieco więcej czasu na to, żeby prezentować się nienagannie w każdej sytuacji. Osoby, które zajmują stanowiska publiczne, z całą pewnością muszą dbać o siebie bardziej, bo jeśli tego nie robią, to są narażone na nieprzychylne opinie. Szczególną uwagę do wyglądu bez wątpienia przywiązują kobiety. Zarówno te dojrzałe, jak i te w młodszym wieku. Starsze panie muszą poświęcić zdecydowanie więcej czasu na to, żeby prezentować się dobrze, a to dlatego, że ich skóra nie jest już tak jędrna, jak w młodości. Wiele kobiet nie może się pogodzić z upływającym czasem i szukają one różnych sposobów na to, żeby móc prezentować się lepiej i żeby zmarszczki nie były tak widoczne. Najlepszym sposobem, a zarazem najtańszym, jest wyeksponowanie jednego elementu w wyglądzie. A wszystko po to, żeby to właśnie on zwracał największą uwagę, czy to rozmówców, czy osób całkowicie postronnych. W zimie skóra zazwyczaj prezentuje się lepiej. W słońcu natomiast widać wszelkie niedoskonałości. Jedynym plusem lata jest to, że cera wydaje się wówczas bardziej promienna, bo jest opalona, a z kolei w zimie, dość szara i nijaka.

Dobrym sposobem na zmianę w wizerunku są doklejane rzęsy. Jest to coraz bardziej popularne zarówno wśród młodych, jak i dojrzałych kobiet. Na dodatek, jeśli ktoś decyduje się na taki zabieg u kosmetyczki, to może liczyć na długotrwały efekt. A już na pewno mieć pewność, że rzęsy utrzymają się przez minimum miesiąc. Oczywiście im dłużej będą przyklejone, tym będą rzadsze, a wszystko dlatego, że poszczególne doklejone włoski, z upływem czasu odpadają albo się kruszą. Wiele zależy od tego, z jakiego materiału zostały wykonane. Najtańsze są te syntetyczne, a więc całkowicie sztuczne. Jeśli są one zbyt gęste, to wyglądają wręcz groteskowo, ale nie przeszkadza to niektórym kobietom i chętnie się na nie decydują. Być może zaważa w tym przypadku dość atrakcyjna cena, bo można sobie zafundować taki zestaw za niecałe sto złotych. Droższe i to zdecydowanie są rzęsy, które są wykonane z naturalnego włosia. Zazwyczaj stosowane w salonach kosmetycznych są rzęsy wykonane z futra norki.

Są one najlepsze, bo nie podrażniają oczu i mogą je stosować nawet alergicy, pod warunkiem, że nie są oni uczuleni akurat na sierść zwierząt. Warto wcześniej ustalić z kosmetyczką, jakie będą najbardziej odpowiednie i uprzedzić ją w zakresie ewentualnych alergii i innych przeciwwskazań, a wszystko po to, żeby efekt był zadowalający, co wydaje się w tym konkretnym przypadku rzeczą najważniejszą. Ważne jest także to, czy nie ma się uczulenia na klej. Warto poznać jego skład, zanim dana osoba zdecyduje się na zabieg, żeby uniknąć rozczarowań z tym związanych. Jeśli ma się alergię, to oczy mogą być czerwone na skutek działania alergenów, a powieki mogą być spuchnięte. W takim przypadku niezbędne jest zdobienie zimnego okładu, który zniweluje negatywne skutki zabiegu.

kosmetyka.edu.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLuksusowe wakacje
Następny artykułFryzury na krótkie włosy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here