usa

USA – to ogromne państwo, które fascynuje nas już od dawna. To świat ogromnej różnorodności kulturowej i krajobrazowej. Tu możesz zbić w ciągu jednego dnia prawdziwą fortunę i zanurzyć się w mroczny świat Wall Street, zrelaksować w cieniu palmy na Karaibach czy usiąść w siodle na ranczu w Teksasie. Zdecydowanie warto rozważyć choć raz w życiu podróż do USA.

usa

Wycieczka do USA z Logostour.pl

Jednak wiadomo – nie sposób przejechać na szybko całych Stanów. Dlatego też biuro Logostour zaproponowało szereg ciekawych wycieczek, które umożliwiają zobaczenie części stanów i poznanie krok po kroku tego niezwykłego państwa. A zatem – jakie mamy możliwości?

1) Karaiby i Kanał Panamski

Przede wszystkim warto zacząć od wycieczek, które pozwolą nam na relaks i odpoczynek. Wysokie palmy, świeży wiatr od morza – to jest to! Jednocześnie warto pamiętać, że Karaiby są pełne przygód! Rejsy na morzu, życie nocne – tu na pewno zapomnimy o trudach codziennego życia.

2) Kanada i USA

Warto także zastanowić się nad niezwykle ciekawym połączeniem, jakim jest zwiedzanie Stanów i Kanady. Kanada bowiem to miejsce fascynujące od dawna – współczesne stolice i dziewicze lasy oraz przejrzyste, krystaliczne jeziora i niezwykła przyroda. W Stanach zaś zobaczymy na tej wycieczce słynne wodospady Niagara oraz tętniący życiem Nowy Jork.

3) Nowy Jork dla koneserów

Dobrym pomysłem jest także skupienie się na samym Nowym Jorku. To jest bowiem fascynujące miasto pełne niezwykłych kontrastów. Tu zobaczymy Manhattan, dzielnicę finansową, Central Park i oczywiście Harlem, poznając tajemnicę tych niezwykłych miejsc.

4) Nowy Orlean – Miami

Nowy Orlean – stolica jazzu i niezwykłe moczary. To zdecydowanie warto zobaczyć, zaś potem odpocząć na pełnej słońca plaży w Miami.

5) Zachodnie wybrzeże i Hawaje

Ta wycieczka idealna wręcz będzie dla osób, które będą chciały nieco odpocząć i zobaczyć zupełnie inny świat niż na co dzień. Kwiaty we włosach, tańce i zabawy a ponadto całe nowoczesne i słoneczne wybrzeże stanów to idealna sceneria na wymarzone wakacje!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here