bullet journal

Bullet journal zyskuje coraz większą popularność.Coraz więcej ludzi decyduje się na stworzenie czegoś kreatywnego samemu. Bullet journal jest tego jak najlepszym przykładem. Możemy go dostosować do własnych potrzeb oraz do naszego gustu. Czym jest i jak go zrobić?

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/bullet-journal/

Bullet journal – co to takiego?

Bullet journal to świetny pomysł dla osób, które są przede wszystkim kreatywne. Czym on w ogóle jest? Jest to pusty zeszyt, który sami dostosowujecie pod siebie i decydujecie co się w nim znajdzie. Zazwyczaj główną jego częścią jest kalendarz, jednak nie tylko on się może tam znaleźć.

Poza za oprócz zeszytu idealnie sprawdzą się naklejki, taśmy ze wzorkami, kolorowe długopisy, żelopisy, mazaki, kredki czy też farby. Koszta tych przedmiotów zależą oczywiście od nich jakości. Są bardzo różne.

Bullet journal – jak zacząć, gdzie kupić?

Bullet journal możecie stworzyć zupełnie sami używając do tego zeszytu z grubą okładką. Niektóre notesy mają na kartkach malutkie białe, niemal przezroczyste kropeczki. Jednym mogą one przeszkadzać, a dla innych mogą być ułatwieniem do rysowania tabelek.

Najlepszym i najbardziej powszechnym sposobem na rozpoczęcie prowadzenia takiego notesu jest oczywiście metoda prób i błędów. Nie musi być przecież perfekcyjny już od pierwszego dnia. Nie będzie to nic złego jeśli zainspirujecie się siecią. Z dnia na dzień sami będziecie widzieć co jest dla was najlepsze i jaka technika prowadzenia jest dla was najciekawsza i najbardziej przypada wam do gustu.

Bullet journal – gdzie zakupić materiały?

Materiały do bullet journal nie musicie szukać w specjalnych sklepach, ani zamawiać ich z zagranicy. Materiały do niego możecie kupić dosłownie wszędzie. Dużo ciekawszych i lepszych opcji znajdziecie na pewno w sklepach plastycznych, musicie liczyć się jednak z tym, że ich cena będzie dużo wyższa. Nie należy się jednak obawiać, spora liczna supermarketów posada oferty takich materiałów z znacznie niższych cenach.

Zobacz też: http://mamaenter.pl/malowac-meble-metamorfoza-niewielkie-pieniadze/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here